Dada Pure Care 1 Newborn, 2 - 5 kg, 23 ks

Kód: 95
Neohodnoceno
Značka: Dada
95 Kč 4,13 Kč / 1 ks
Skladem

Dětské plenky Dada určené pro novorozence o hmotnosti 2-5kg. Jsou vytvořené z nejjemnějších a dermatologicky testovaných materiálů. Zvláštní design chrání proti úniku moči. Mají speciální identifikátor vlhkosti

Detailní informace

Výdejní místa po celé ČR
Přes 3000 výdejních míst
Výdejní místa Balíkovna a Zásilkovna po celé ČR
Rozvoz  po Ostravě za 39 Kč
Rozvoz po Ostravě
Doprava je v rámci vypsaných městských obvodech při objednávce nad 1000 Kč za 39 Kč - Hrabová, Mariánské hory a Hulváky, Martinov, Michálkovice, Moravská Ostrava a Přívoz, Nová Ves, Ostrava - Jih, Petřkovice, Poruba, Radvanice a Bartovice, Slezská Ostrava, Svinov, Třebovice a Vítkovice. Při objednávce nižší než 1000 Kč nerozvážíme.
Výdejní místo Ostrava
Prodejna Ostrava
Hornopolní 933/36, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz. Výdejní místo v areálu, PPL ( uvnitř komplexu ). Otevírací doba: Po - Pá od 10 do 17 hod. Parkování v areálu zdarma.

Detailní popis produktu

Jednorázové plenky Dada Pure Care Newborn jsou určeny pro miminka o hmotnosti od 2 do 5 kg.

Plenky Dada Pure Care jsou vyrobeny s ohledem na bezpečnost vašeho dítěte a životní prostředí. Poskytují spolehlivou ochranu a jsou ideální pro jemnou pokožku dítěte od prvních dnů života.

Vnitřní část pleny je vyrobena ze 100% rostlinných materiálů, je měkká, prodyšná a jemná k dětské pokožce. Bez mlék, přírodního latexu a parfémů pro přirozenou ochranu pokožky vašeho dítěte.

Použití unikátních technologií SeconDry a Quick Liquid umožňují okamžitou a rovnoměrnou absorpci vlhkosti a technologie LongLasting Wetlock zaručuje dlouhotrvající vstřebávání, díky tomu udržuje dětskou pokožku suchou a chrání před podrážděním.

Díky indikátoru vlhkosti snadno poznáte, kdy máte plenku vyměnit.

Ve velikosti Newborn je navíc vnitřní výřez na pupík, aby jej plenka nedráždila.

Dada plenky šetrné k dětem a životnímu prostředí  

Plenka se stará o bezpečnost a zdraví dětí a prostředí, ve kterém budou vyrůstat. Řetězec proto představuje plenky Dada Pure Care, vyrobené s přídavkem přírodních materiálů, vytvořené ve spolupráci s Ústavem matky a dítěte. Nové plenky jsou označeny certifikátem EcoLabel, který zaručuje shodu s nejvyššími ekologickými standardy.

Při výrobě nových plen Dada hrají klíčovou roli materiály přírodního původu, kupř. organická bavlna a bělená celulóza bez obsahu chlóru. Díky nejnovějším technologiím poskytují spolehlivou ochranu a jsou perfektní pro jemnou pokožku dítěte od prvních dnů života.

Hypoalergenní potahy v produktech Dada Pure Care jsou vyrobeny ze 100% rostlinných materiálů, díky čemuž jsou měkké a jemné při kontaktu s dětskou pokožkou a vzduch v nich efektivně cirkuluje. To vše je činí velmi dobře snášeny citlivou a snadno podrážděnou pokožkou – což potvrdily klinické testy.    

Ekologické myšlení je čím dál častější. Péče o naši planetu a osud budoucích generací je v uvědomělé a odpovědné společnosti naprostou nutností. Síť Biedronka se aktivně podílí na procesu pozitivních změn pro životní prostředí. Neustále se snažíme zajistit, aby naše kroky byly v souladu s Evropskou zelenou dohodou – sérií politických iniciativ Evropské komise, jejímž zastřešujícím cílem je dosažení klimatické neutrality v Evropě do roku 2050. 

Nové plenky Dada se vyznačují přitažlivými technologiemi SeconDry a Quick Liquid, které umožňují okamžitou a rovnoměrnou absorpci vlhkosti, zatímco technologie LongLasting Wetlock zaručuje dlouhotrvající vstřebávání, čímž udržuje dětskou pokožku suchou a chrání ji před podrážděním. Moisture ID vám také řekne, kdy je třeba vyměnit plenku.            

Nejvyšší kvalita potvrzená testy

Kvalitu, bezpečnost a přirozenost Dada Pure Care potvrdily četné certifikáty a nezávislé testy, včetně Dermatest® – klinicky testováno, certifikováno pro alergii, ekoznačka EU nebo standard Oeko Tex® Standard 100, který je jedním z hlavních znaků chemické bezpečnosti produktů. Nové plenky nabízené značkou Dada neobsahují vůně, pleťová mléka a 26 alergenů zařazených na seznamu EU. Bezpečnost plen, a tím i jejich nejmenších uživatelů, je prioritou. Proto se před uvedením na pulty obchodů provádí řada testů kvality. Více než 57 000 plen Dada Pure Care prošlo náročnými testy na ochranu citlivé pokožky dítěte.

Dobré pro děti, ale i pro planetu

Dada Pure Care se vyrábí v továrnách, které využívají obnovitelnou elektřinu. Pleny obsahují celulózu z odpovědně obhospodařovaných lesů a dalších kontrolovaných zdrojů, aby se zabránilo odlesňování. Udržitelný rozvoj znamená také vysoký podíl organické bavlny ve vnějším, prodyšném potahu.

Každý balíček plen je vyroben z 51 % recyklovaných materiálů, aby se snížilo množství plastů v životním prostředí. Dada Pure Care má certifikát Ecolabel, který zaručuje, že plenky splňují vysoké ekologické standardy v každé fázi životního cyklu při zachování vysoké kvality.

Kvalita důvěryhodná zákazníky

Doplňkové parametry

Kategorie: Dada
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Z lásky k dětem k dokonalosti. - Poznejte tyto velmi oblíbené dětské plenky Dada.
Jsou velmi měkké, příjemné a
šetrné i k té nejcitlivější pokožce.
Celulóza použitá k výrobě byla získána z udržitelných lesních plodin z kontrolovaných zdrojů (certifikát PEFC).
Výroba probíhá v továrnách, které využívají elektřinu z obnovitelných zdrojů.